خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
عالي ترين تايم براي تور روسيه چه زماني مي باشد parsae
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :parsae
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۷:۰۳

تور دبييكي از مناطق دولت امارات متحده عربي هست. اين شهر در جنوب كشور ايران و در پيرامون خليج فارس و در شبه جزيره عربستان جاي دارد. اين شهر كلان ترين شهر سرزمين امارات نيز مي‌باشد.

طبق آمار بدست آمده اكثريت جمعيت شهر دبي را ساكنان غير محلي شكل مي دهند كه عدم توجه به فضاهاي شهري، تاثير سو و مستقيمي بر زندگي و روحيه اجتماعي آنان گذاشته است و مي توان آن را يك افسردگي اجتماعي ناميد. اين موضوع، نشانگر خلاء احساس تعلق ساكنان چند مليتي آن، به شهر است. در دبي و ساير شهرهاي امارات متحده عربي علاقه مفرطي به ماشين‌هاي آخرين مدل  وجود دارد. اما دبي روزهاي سختي را مي‌گذراند. هنگامي كه دبي كانون اقتصاد نفت و مركز بازار شكوفاي املاك بود، خارجي‌ها به خصوص بريتانيايي‌ها در اين بازار داغ سرمايه‌گذاري كردند. خارجي‌هاي تازه ثروتمندشده در اين دوران آخرين ماشين‌هاي اسپرت ايتاليايي و آلماني را براي تكميل كردن سبك زندگي ميليونري‌شان خريدند و بعد بحران اقتصاد جهاني رخ داد و حباب ثروت همه اين افراد تركيد.
 
 
شمار زيادي از زيباترين ماشين‌هاي ساخته‌شده تا به حال از هنگام سقوط مالي دبي در هر سال بوسيله افراد خارجي‌ و محلي به حال خود رها ‌شده‌اند چرا كه آنها در مواجهه با بدهي‌هاي كمرشكن گريخته‌اند. صاحبان هراسان اين ماشين‌ها كه توان پرداخت بدهي‌هاي سنگين‌شان را ندارند و با حداكثر سرعت خود را به فرودگاه مي‌رسانند، ماشين‌هاي‌شان را در پاركينگ فرودگاه رها مي‌كنند و با پرواز بعدي از دبي خارج مي‌شوند و هرگز باز نمي‌گردند.  و اين ها تنها بخشي از مصاديق بي هويتي در اين شهر شيخ نشين مي باشد.سخن پاياني اينكه، در تمدن هاي كهن، اغلب انسان ها به سنت هاي حكيمانه اي كه ريشه هاي قدسي داشت، ارزش بسياري قائل بودند. وليكن نظام سرمايه داري، دائما با گدشته دور و نزديك افراد در ستيز است و تقيد به گذشته را به عنوان يك ضد ارزش معرفي و شخصيت اورا به يك عنصر بازاري بدل مي كند. "اريك فروم"، فيلسوف يهودي (آمريكايي و آلماني تبار و از روانشناسان مدافع تفكرات اومانيست) هر چند خودش مدافع سرمايه داري است، اما در كتاب "داشتن يا بودن" مي نويسد: "انسان مدرن، شخصيتي بازاري است، به اين معنا كه من همانم كه شما مي خواهيد و از خودم هيچ هويت ثابتي ندارم. اگر هويت انسان در دوره مدرن ،سيال نباشد، نمي توان در او مرتب احساس نياز به وجود آورد".


اميدواريم تور لحظه آخري دبيبه شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ